Chester koltuk takımı eski yıllarda çok yaygın kullanılmıyordu. Bunun nedeni fiyatlarının çok yüksek olmasıydı. Ayrıca normal klasik koltuk takımlarına göre temizliğinin zor oluşuydu diyebiliriz.

Günümüz şartlarında chester koltuk takımı yaygınlaşmıştır. Ancak temizliği veya yıkanması noktasında kaygılı olan kişiler de oldukça fazladır. İşte bu makalede chester koltuk takımı kullanıcıları koltuk takımlarının profesyonel anlamda nasıl yıkanabildiğini görebilecekler.

Chester koltuk takımını fiziki olarak diğer koltuk takımlarından ayıran en önemli özellik ‘Düğmeli’ oluşudur. Kullanım süresi boyunca her bir düğmenin içerisine oldukça fazla toz parçacıkları girmektedir. 

Kullanım esnasında koltuğa dökülen süt, yemek, meyve suyu veya diğer içecekler düğmelerin bulunduğu kısımlara girerek koltuğun temizlenmesini oldukça zorlaştırmaktadır.

Bu noktada yapılacak işlem, koltuk takımının profesyonel bir ekip tarafından yıkanmasıdır. edakoltukyikama firması olarak bölgemiz İzmir de çok sayıda chester koltuk takımını uyguladığımız 140 derece buharla yıkamış bulunuyoruz.

Yıkama Yöntemi:

-İlk önce koltuğa ilaçlı su verilir,

-Her bir düğme tek tek ıslatılır,

-140 derece köpüklü buhar uygulaması yapılır,

-Yeni nesil cihazımız ile Vakumlama yapılır,

-Tekrar su verilerek durulama işlemi yapılır,

-Koltukta lekeler çok fazla ise ve çıkmamışsa buhar işlemi ikinci kez yapılır,

-Koltuk takımını yıkarken elimizden geldiğince fırça kullanmıyoruz bunun nedeni buharın fırçadan en az 3 kat daha etkili olması.

-İşlem sonunda düğmeler dahil, ön ve arka kısımlar dahil kısacası takımın tamamı yıkanmış olur,

-Düğmeli yapısı nedeniyle yıkama süresi diğer takımlardan biraz daha uzundur.

instagram.com/edakoltukyikama sayfamızdan çalışmalarımızı görebilir, müşteri yorumlarını okuyabilir ve sayfamızı takibe alabilirsiniz.

temiz mekan, temiz yaşam

edakoltukyikama

Chester Koltuk Takımı Nasıl Yıkanır? Chester Koltuk Takımı Temizleme İşlemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şimdi Ara