Nubuk kumaş koltuk takımları satın alırken çok hoşumuza giden bir görüntüye sahiptir. 

1-3 yıl arasında kullanımdan sonra nubuk kumaş üzerinde lekeler oluşur. Lekeleri silmek istersiniz. Çeşitli şampuanlar kullanırsınız. Lekeleri çıkarmak için yüzeye sürekli yapılan baskı kumaş yüzeyinde pamuklanma yapar. Ayrıca lekeler çıkmaz ve daha kötü izler kalmasına neden olur.  Bu duruma ‘Kusma’ adı verilir. Koltuklarınızın artık yıkanma zamanı gelmiştir. Aşağıda bulunan görsel de nubuk kumaş koltuk takımı yıkama çalışmamız yer almaktadır.

Nubuk Koltuk Takımı Nasıl Yıkanır?

Nubuk takımı ilk önce ilaçlı su ile ıslatırız. Devamında 140 derecelik sıcak buhar uygulaması yaparız. Buhar uygulaması ile kir ve lekelerin daha çabuk çıkmasını sağlarız. Vakumlama esnasında gözle görülür şekilde koltuktan kir, çamur, leke, kusma lekeleri de dahil hepsini alırız. Nubuk kumaş yıkama, temizleme esnasında en etkili yöntem ‘buharlı yıkama’ yöntemidirGerekli görüldüğü takdirde fırça uygulaması da kullanılabilir. Ancak öncelik buharlı yıkama olacaktır. Buharlı yıkama ile kumaşın alt kısımlarına kadar işlemiş olan kir ve lekeler profesyonel şekilde alınır.140 derece buharın bir diğer özelliği ise Antibakteriyel olmasıdır. Koltukta bulunan bakteri virüs vs. ne varsa hepsini %100 yok etme özelliğine sahiptir.

Koltuklarınızın ilk gün ki gibi tertemiz kalmasını istiyorsanız her yıl en az 1 defa yıkatmalısınız. Böylece koltuklarınız daha uzun ömürlü olacak ve kalıcı lekeler oluşmayacaktır. 
instagram.com/edakoltukyikama adresimizden çalışmalarımızı takip edebilir, ilgili video ve görselleri inceleyebilirsiniz. 
İzmir de buharlı koltuk yıkama, buharlı yatak yıkama, buharlı araç koltuğu yıkama, buharlı sandalye yıkama hizmeti almak için bizimle iletişim kurun..
%100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sizde tanışın. Firmamız edakoltukyikama  ile ilgili bir çok müşteri yorumunu instagram sayfamızdan okuyabilirsiniz. 

Nubuk Koltuk Takımı Nasıl Temizlenir? Nubuk Kumaş Lekeleri Nasıl Çıkar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şimdi Ara