Keten kumaş yapısal ve üretim şekli olarak diğerlerinden farklıdır. Keten kumaş koltuk takımınız var ise üzerine dökülen lekeler diğer kumaşlara oranla daha zor çıkacaktır. Bu nedenle temizleme esnasında kumaşa asla zarar verilmemeli. Uygun leke çözücüler kullanılarak keten kumaş hafifçe silinmeli. Silme esnasında yüzeyin pamuklanma yapmamasına  da ayrıca dikkat edilmeli. Temizleme konusunda kaygılarınız ve endişeleriniz olabilir. Bu durumda bizimle iletişime geçip buharlı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

instagram.com/edakoltukyikama adresimizden keten kumaşların nasıl temizlendiği ile ilgili video ve görselleri inceleyebilirsiniz.

Keten Kumaş Yıkama Temizleme Tavsiyesi

Eda koltuk yıkama olarak keten kumaşlarınızı buharlı yıkama yöntemi ile koltuğa zarar vermeden yıkıyoruz. Koltuklar için özel üretilen ve en kaliteli leke çözücüleri kullanarak ve 140 derecelik buhar uygulaması ile keten kumaşlarınızı derinlemesine, hijyenik olarak temizliyoruz.

Aşağıda ‘buharlı koltuk yıkama yöntemi’ ile yıkanmış keten kumaş koltuk takımı görseli bulunmaktadır. Buhar işlemini yaparken de yumuşak şekilde yapılmalı, bu konuda hassas davranılmalı. Firmamız bu konuda oldukça duyarlı ve özverili davranmaktadır.

Keten kumaş temizlenmesi oldukça zordur. Bilinmeyen leke çözücüler koltuğunuza zarar verir. Bu nedenle işi profesyonellere bırakmanız yerinde bir karar olacaktır.
Sosyal medya hesaplarımız üzerinden @edakoltukyikama  bize ulaşarak keten kumaş temizleme, yıkama hizmeti alabilirsiniz. İzmir merkez ve ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır. 

Keten Kumaş Nasıl Yıkanır? Keten Kumaş Nasıl Temizlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şimdi Ara